O firmie

Firma Matodlew jest doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla odlewni żeliwa i metali nieżelaznych oraz pieców do topienia metali, obróbki cieplnej a także suszarni.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm: Gundlach oraz LAC.

Produkty naszych partnerów pozwalają zmniejszyć nakłady związane z oczyszczaniem i obróbką odlewów, zmniejszyć zużycie metali, polepszają proces krzepnięcia metali oraz automatyzują formowanie i odlewanie, co umożliwia redukcję kosztów.

Możemy zaoferować kompletny asortyment tygli z węglika krzemu i tygli grafitowych, retort i innych specjalistycznych kształtek do stosowania w piecach elektrycznych oporowych oraz piecach paliwowych a także piecach indukcyjnych. Z kolei piece i suszarnie firmy LAC należą do najbardziej oszczędnych i wydajnych urządzeń na rynku. W swoim portfolio posiadamy piece do topienia i podgrzewania metali a także do obróbki cieplnej, suszarnie komorowe a na życzenie klienta realizujemy projekty na zamówienie.

Dodatkowo oferujemy kompleksowe zaopatrzenie Państwa firmy w szeroką gamę materiałów formierskich, ogniotrwałych i termoizolacyjnych dla odlewni żeliwa i staliwa, preparaty chemiczne do procesów metalurgicznych przy odlewaniu metali nieżelaznych, środki oddzielające i smarujące do odlewania ciśnieniowego oraz inne środki pomocnicze i narzędzia odlewnicze.

Oferowane przez nas produkty pozwalają zmniejszyć nakłady związane z oczyszczaniem i obróbką odlewów, zmniejszyć zużycie metali, polepszają proces krzepnięcia metali oraz automatyzują formowanie i odlewanie, co umożliwia redukcję kosztów.

Nasza oferta

 

Copyright © Matodlew Lublin 2019